Online veletrh práce a vzdělávání

31 March

31. března, 10:00

online

I z domova můžete najít práci a absolvovat pohovor. Třídenní veletrh práce Klíč k příležitostem nabídne pracovní místa, přednášky a poradny zdarma,  tentokrát online. Uskuteční se od 30. 3. do 1. 4. a zúčastní se ho i Západočeská univerzita.

Vstup: volný
Určeno pro: studenti, veřejnost
Více informací na: http://www.veletrhprace.online/www/item/cs/6043fe79a8a58

Veletrh nabídne široké spektrum pracovních míst od dělnických přes administrativní a technické až po manažerské. Obzvlášť bohatá bude letos třídenní část vzdělávací, která online návštěvníkům zprostředkuje přednášky a individuální poradenství.

"Vzdělávací část je věnována tématu hledání práce, pracovně právního poradenství, dopadu pandemie na sociální situaci rodin i na psychiku občanů. V tématech zazní i dobrovolnictví, řešení krizových situací, finanční poradenství, získání a volba typu rekvalifikace, profesní vzdělávání a podobně," uvedla organizátorka akce Jana Brabcová

Dvakrát do programu přispěje i děkan Fakulty strojní Milan Edl. V úterý 30. března od 15:15 hodin bude hostem rozhovoru na téma Jaká je budoucnost absolventů VŠ?, ve středu 31. března začne v 10:45 hodin jeho přednáška Jakou VŠ zvolit, aby se o vás personalisté prali?

"Webová adresa veletrhu je  www.veletrhprace.onlineZde najdou účastníci virtuální stánky firem, pracovní pozice i přednášky a individuální poradny. Přednáškový program budou streamován a zaznamenán pro opakované sledování na youtube po dobu minimálně tří měsíců. Veletrh lze sledovat na počítači, tabletu i na chytrém telefonu, pro získání výhod doporučujeme registraci účastníka," dodává Jana Brabcová.

Pavel KORELUS

31. 03. 2021, 10:00

25 March
Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Kreativní myšlení a práce s informacemi

25. 03. 2021, 09:00

17 March
Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Základy psychohygieny a práce se stresem

17. 03. 2021, 09:00

07 April
Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Jak správně sestavit test pro studenty?

07. 04. 2021, 09:00