Ruské centrum nabízí pomoc s ruštinou během pandemie

covid-19 Students Public

Chcete pomoci s ruštinou nebo její distanční výukou? Je tu pro vás Ruské centrum.
Během nouzového stavu vyvolaného pandemií covid-19 pořádá Ruské centrum při Ústavu jazykové přípravy ZČU online konzultace pro studenty a vyučující, kteří potřebují pomoc s ruštinou nebo její distanční výukou.

Konzultace mohou využít studenti všech fakult ZČU, učitelé ruštiny a také žáci. Ruské centrum myslí především na ty, kteří mají letos absolvovat maturitu z ruštiny, a jeho pracovnice rády pomohou s vysvětlením gramatiky, řešením typických chyb, výběrem učebnic a dalších studijních materiálů i s metodikou distanční výuky.

Přihlásit se na online konzultace je možné u metodičky Ruského centra Varvary Golovatiny (golotvav@ujp.zcu.cz).

Gallery

Institute of Applied Language Studies

Varvara Golovatina

09. 04. 2021