FEL pořádá další letní školu v Tachově i Klatovech

Další vzdělávání Veřejnost

I letos můžou žáci 5. - 9. tříd základních škol a primy až kvarty víceletých gymnázií navštívit letní školu Fakulty elektrotechnické. Od 23. 8. do 27. 8. se uskuteční hned ve dvou městech, a to v Klatovech a Tachově.

Letní škola je určena zájemcům o elektrotechniku a elektroniku. Oba obory představí hravou a srozumitelnou formou a účastníci si vyzkoušejí mnoho zajímavých aktivit, například jak vytvořit elektronickou vlaštovku, postavit a naprogramovat lego, jak řídit výrobu elektrotechnických zařízení, dozví se, co jsou to chytré oděvy, a v neposlední řadě navštíví laboratoře na FEL.

Průběh akce zajišťují pedagogičtí pracovníci FEL a poplatek je symbolických 100 Kč.

Program je připraven vždy od 8.30 do 13.30 hodin.

Více informací získáte na webu letní školy www.dlsfel.zcu.cz nebo na emailové adrese: novakmar@fel.zcu.cz. Přihlášky lze podávat do 15. srpna.

Fakulta elektrotechnická

Kateřina Steinerová

15. 07. 2021

Studentky prvního ročníku Porodní asistence prezentovaly svoji praxi

Konference Studenti Univerzita

Fakulta zdravotnických studií

25. 01. 2022

Víte, jak chutná DOBROvolnictví?

Spolupráce Univerzita Veřejnost

21. 01. 2022

Welcome Centre Západočeské univerzity v Plzni bude pečovat o odborníky ze zahraničí

International Tisková zpráva Zaměstnanci