FEL pořádá další letní školu v Tachově i Klatovech

Další vzdělávání Veřejnost

I letos můžou žáci 5. - 9. tříd základních škol a primy až kvarty víceletých gymnázií navštívit letní školu Fakulty elektrotechnické. Od 23. 8. do 27. 8. se uskuteční hned ve dvou městech, a to v Klatovech a Tachově.

Letní škola je určena zájemcům o elektrotechniku a elektroniku. Oba obory představí hravou a srozumitelnou formou a účastníci si vyzkoušejí mnoho zajímavých aktivit, například jak vytvořit elektronickou vlaštovku, postavit a naprogramovat lego, jak řídit výrobu elektrotechnických zařízení, dozví se, co jsou to chytré oděvy, a v neposlední řadě navštíví laboratoře na FEL.

Průběh akce zajišťují pedagogičtí pracovníci FEL a poplatek je symbolických 100 Kč.

Program je připraven vždy od 8.30 do 13.30 hodin.

Více informací získáte na webu letní školy www.dlsfel.zcu.cz nebo na emailové adrese: novakmar@fel.zcu.cz. Přihlášky lze podávat do 15. srpna.

Fakulta elektrotechnická

Kateřina Steinerová