Studenti Fakulty právnické uspěli v mezinárodní soutěži vědeckých prací

Soutěž Studenti Úspěchy

Česko-slovenská právnická soutěž vynesla studentkám a studentům jedno první, dvě druhá a jedno třetí místo.

Ve dnech 16. – 17. září se studenti Fakulty právnické zúčastnili dalšího ročníku mezinárodní Česko-slovenské právnické soutěže o nejlepší studentskou práci. Hostitelem byla Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě.

V devíti sekcích soutěžilo 70 studentů ze sedmi právnických fakult, přičemž plzeňskou fakultu reprezentovalo v pěti sekcích šest studentů a absolventů. Vrátili se se skvělými výsledky!

Žanetě Hoškové se podařilo získat první místo v sekci Autorské právo, pracovní právo, rodinné právo, civilní právo, mezinárodní právo soukromé. Denisa Kotroušová obsadila druhé místo v sekci Doktorských studijních programů a Ondřej Mach totéž místo v sekci Soukromé právo. Adéla Strejcová si pak připsala třetí místo v sekci Lidská práva a společenské vědy.

Gratulujeme!

Fakulta právnická

Petra Hrubá Smržová

05. 10. 2021