Nový e-shop univerzitního vydavatelství

Studující Univerzita Zaměstnanci

Vydavatelství Západočeské univerzity spustilo nový e-shop. Vybírat můžete ze široké nabídky knih a propagačních předmětů.

Nový e-shop

Nový e-shop s adresou e-shop.zcu.cz je oproti tomu staršímu přehlednější, umožňuje on-line platbu předem nebo třeba doručení zboží na některou z poboček Zásilkovny.

Vybírat můžete z pestré nabídky knih, které univerzitní nakladatelství v posledních letech vydalo. Čekají tu oblíbené tituly jako např. Tachovská kuchařka receptů, příběhů a vzpomínek, Dějiny Plzně a Plzeňského kraje nebo třeba kniha Kolejová vozidla.

Zakoupit můžete rovněž propagační předměty univerzity - k dostání je oblečení spolu s doplňky, tašky s univerzitním logem, tužky, propisky, termohrnky, vánoční ozdoby a mnohé další.

Do konce roku můžete rovněž zakoupit mikiny, trička, kšiltovky a zimní čepice z limitované edice #COPATUTOJE.

O vydavatelství

Univerzitní vydavatelství zajišťuje pro autory ze Západočeské univerzity komplexní nakladatelské služby:

• recenzní řízení ve spolupráci s Vědeckou redakcí ZČU
  • korektorské a překladatelské služby
  • grafické práce & předtisková úprava publikací
  • přidělení ISBN, ISSN a DOI
  • on-line kontrola plagiátorství – Similarity Check
  • rozeslání povinných výtisků a splnění nabídkové povinnosti
  • distribuce publikací

Více informací naleznete na novém webu knihovny.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný