Studenti fakulty zdravotnických studií byli oceněni na celostátní konferenci

Studenti třetího ročníku oborů zdravotnický záchranář a radiologický asistent Lucie Marianová, Jiří Canini, Jan Vacek a Michal Podzimek se 21. dubna zúčastnili 9. ročníku Celostátní vědecké konference bakalářských a magisterských nelékařských zdravotnických oborů v Pardubicích.

Studenti vybraných zdravotnických oborů zde každoročně prezentují své bakalářské či diplomové práce, které posléze hodnotí komise složená z odborníků daného oboru.

Michal Podzimek ze studijního oboru zdravotnický záchranář si z konference odvezl krásné třetí místo v bloku bakalářských prací. Druhé a první místo získali studenti místní fakulty zdravotnických studií z Univerzity Pardubice.

Účast na této konferenci měla pro naše studenty  veliký přínos, jelikož tak dostali možnost prezentovat svou první odbornou práci před účastníky konference a odborníky. Zároveň mohli diskutovat o výsledcích svých prací, a připravit se tak na závěrečnou obhajobu, která je čeká tento rok u státních zkoušek.

Fakulta zdravotnických studií

Eva Pfefferová

26.04.16

Studenti chystají burzu právnických učebnic