Vědecká komunikace v anglickém jazyce úspěšně pokračuje

19  -  20 May

19. května, 09:00 - 20. května, 13:00

Univerzitní 22, UL 601

Další vzdělávání Transfer Zaměstnanci

Zaměstnanci univerzity, kteří chtějí prohloubit své znalosti v oblastech vědecké komunikace, se mohou v květnu přihlásit na sedmé úspěšné pokračování prakticky zaměřeného kurzu Vědecké komunikace v anglickém jazyce, který připravil Transfer a smluvní výzkum.

Určeno pro: zaměstnance a studenty doktorských studijních programů
Kontakt: Barbora Šolcová, bsolcova@rek.zcu.cz
Více informací na https://czv.zcu.cz/Kurz/vedecka-komunikace-v-anglickem-jazyce-2/

V květnu vás dvoudenním kurzem opět provedou lektorky Barbora Reynaert a Jitka Hamarová, které interaktivní formou představí možnosti, jak efektivně prezentovat svůj výzkum v anglickém jazyce, ať už v mluvené nebo psané formě. Kurz proběhne ve čtvrtek 19. května a v pátek 20. května, vždy od 9:00 hodin.

Hlavním přínosem kurzu je možnost sdílet příklady dobré praxe a vzájemnou inspiraci mezi účastníky. Kurz není veden jako klasická přednáška, jak říká lektorka Barbora Reynaert: ‚‚Všechny teoretické poznatky jsou představeny na příkladech a následně diskutovány ve vztahu s vlastním výzkumem jednotlivých účastníků." Každé téma si účastníci mohou prakticky vyzkoušet ve vztahu k vlastní výzkumné činnosti.

Pokud máte někdy pocit, že nevíte, jak se správně anglicky vyjádřit k určité problematice ve vašem oboru, ať už při psaní odborného článku, publikace nebo při prezentaci na konferenci, pak je pro vás tento kurz správnou volbou.

Odbor transfer a smluvní výzkum

Barbora Šolcová

19. 05. 2022, 09:00