Vernisáž výstavy KLAUZURY summer show

30  -  08 May - June

30. května, 16:00 - 8. června, 18:00

Studenti Veřejnost Výstava

Po dvouleté abstinenci srdečně zveme na vernisáž a veřejnou výstavu klauzurních prací studentek a studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Vstup: volný; Prosíme veřejnost, aby brala ohled na probíhající hodnocení klauzurních prací.

"Jsem si jistý, že se Vám dostane lahodného audio/vizuálního opojení a hodnotného kulturního zážitku. Přijďte k nám na slavnostní zahájení největší přehlídky současného designu a výtvarného umění v Plzni. Případně následně dojděte posoudit naplněné vize, či zatím nedosažená přání svých potomků, přátel a známých, budoucích světově proslulých umělců a designérů. Ta poslední slova si dovoluji přidat jako své vlastní zbožné přání i snahu nového managementu Fakulty Ladislava Sutnara."
- Vojtěch Aubrecht, děkan

Slavnostní zahájení výstavy se uskuteční v kreslírně v budově fakulty, a poté se za příznivého počasí přesuneme na dvůr, kde pro vás bude připraven summer bar.

Výstavu prací všech ateliérů bude možné navštívit ve všední dny až do 8. 6. 2022, v čase od 10 do 21 hodin.

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

30. 05. 2022, 16:00