Čtvrtý ročník BoostUp Night je tady

BoostUp Soutěž Studující

Úspěšná studentská podnikatelská soutěž BoostUp Night je opět za dveřmi. Uskuteční se jako vždy v Papírně Plzeň, tentokrát 15. listopadu od 18 hodin. Přijďte si užít večer plný zajímavých hostů, ostrých slov odborné poroty a především prezentace podnikatelských záměrů našich studentů.

Studenti při BoostUp Night jako vždy představí své podnikatelské nápady širší veřejnosti a odborné porotě, od které dostanou relevantní feedback tak, aby mohli posunout své business plány dál.

Následně odborná porota vybere tři nejlepší, kteří získají hodnotné ceny od našich partnerů, a studentovi či studentce na prvním místě připadne také finanční hotovost ve výši 44 000 Kč.

Celou akci doplní rozhovory se zajímavými hosty - se Zuzanou Měřínskou z Kafe Smetanka a studentem Jonášem Jagerčíkem, který nedávno zaujal redesignem ikonické Alfy Romeo 155 DTM.
V minulých letech mohli návštěvníci BoostUp Night vidět třeba Jaroslava Becka (BeatSaber), Michala Dlouhého (Predator Race), Ladislava Vrtiše (Pivovar Raven) nebo Markuse Kruga (One Man Show).

Odbornou porotu letošní BoostUp Night utvoří zástupci institucí zabývajících se startupovým prostředím, pozvání přijali i zástupci města. Můžeme se těšit na Radku Polešákovou za SIT Port, Lenku Palánovou z BIC Port Plzeň, Ivu Fidranskou zastupující CzechInvest, Jakuba Domitru za Busyman a hejtmana Plzeňského kraje Rudolfa Špotáka.

Vstup je volný, dress code: casual.

Více o soutěži a soutěžních projektech se dozvíte na našich sociálních sítích Facebooku a LinkedInu

Boost Up

Šárka Trapp Cajthamlová