Vyšlo zimní číslo časopisu Info.zcu

Univerzita

V označených stojanech v budovách fakult a také online si můžete přečíst nové číslo časopisu Západočeské univerzity v Plzni.

Studentky, studenti, zaměstnankyně, zaměstnanci i veřejnost se mohou ode dneška začíst do dalšího čísla časopisu Info.zcu a zjistit, co je na Západočeské univerzitě nového. Přípravu zimního čísla pozdržela opakovaná volba kandidáta na rektora, ale díky tomu můžeme na jeho stránkách přinést nejen rozhovor s končícím rektorem Miroslavem Holečkem, ale také představit jeho nástupce Miroslava Lávičku.

Není to ale všechno. Hlavní článek vám ukáže běžný den na Západočeské univerzitě ze čtyř různých pohledů studentky, studenta, vědce a prorektorky, nechybí ani směs nejdůležitějších zpráv celouniverzitních i z jednotlivých součástí, strana studentských příspěvků, aktuálních pozvánek, náhled do kuchyně Vydavatelství ZČU a seznámení s projektem 3D tisku replik středověkých artefaktů.

Časopis jako vždy vychází také elektronicky. Stejně jako všechna předchozí čísla ho najdete v archivu na webu ZČU.

Tak příjemné čtení!

Pavel KORELUS