Jan Pauly se stal členem správní rady ČVUT

Spolupráce Univerzita Úspěchy

Ve správní radě Českého vysokého učení technického v Praze nově zasedá také proděkan a vedoucí katedry občanského práva Fakulty právnické ZČU.

S účinností od 14. dubna 2023 jmenoval ministr školství, mládeže a tělovýchovy po projednání s rektorem ČVUT Jana Paulyho, proděkana Fakulty právnické ZČU a vedoucího její katedry občanského práva, členem správní rady ČVUT.

Tato ne zcela obvyklá událost představuje velmi pozitivní jev prohlubování kontaktů mezi akademickými obcemi veřejných vysokých škol v rámci ČR. Je nejen výrazem ocenění jmenovaného, ale především též potvrzením širokého uznání a dobré pověsti, kterou si Fakulta právnická Západočeské univerzity v Plzni v posledních deseti letech znovu vydobyla, mimo jiné i za nezanedbatelného přispění Jana Paulyho, jenž stál osm let v jejím čele.

Fakulta právnická

Petra Hrubá Smržová