Podpořme společně Světový den boje proti AIDS!

U příležitosti Světového dne proti AIDS, který je vyhlášen na 1. prosince, se po Plzni koná celá řada akcí, na kterých se aktivně podílejí studenti ZČU. Přijďte i vy získat informace o viru HIV a pandemicky se šířící nemoci AIDS, vzpomenout si na oběti této smrtelné infekce a podpořit boj proti ní zakoupením červené stužky.

Festival, který startuje již v pondělí 28. listopadu a trvá až do čtvrtka 1. prosince, se koná pod záštitou  primátora města Plzně Martina Zrzaveckého a děkana Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni  Borise Kreuzberga. Vstup na všechny akce je zdarma. Organizátoři festivalu uvítají také dobrovolníky, kteří by pomohli s jeho organizací. Zájemci se hlaste na mailu: lora.lfp@ifmsa.cz.

Program:
pondělí 28. 11.
18:00 Safer sex! (Šafránkův pavilon) - nejakčnější workshop, který jste kdy zažili!
19:00 promítání filmu Sestry (Šafránkův pavilon) -  snímek o vousatých mužích v převleku za jeptišky

úterý 29. 11.
17:00 bohoslužba za HIV+ (kostel U Ježíška) -  vzpomínka na oběti AIDS
19:00 beseda o HIV/AIDS v ČR (kavárna Íčko) profesor Ústavu epidemiologie FN o aktuální situaci

středa 30. 11.
20:30 akční stánek na Půlení mediků (Aréna) - soutěž o nejoriginálnější foto se stužkou!

čtvrtek 1. 12.
sbírka Červená stužka v ulicích Plzně -  přispějte na boj s AIDS koupí červené stužky
14:00 - 17:00 preventivní tramvaj - nastupte a dozvěďte se vše o HIV/AIDS

SOUTĚŽ!