V úterý posnídáte v Kulturce mezinárodně

Druhá z pravidelných snídaní, které se odehrávají v novém centru Kulturka ZČU, se uskuteční v úterý 6. prosince od 9 do 11 hodin,  tentokrát v režii organizace AIESEC. Těšit se můžete na zcela mezinárodní účast a zážitky nejen za hranicemi všedních dní.

Členové organizace AIESEC Plzeň toho umí spoustu: pořádají zajímavé akce pro širokou veřejnost, zajišťují stáže pro studenty, shání pracovní nabídky v cizině. Společně s Mikulášem vás tentokrát vezmou do zemí nepoznaných a nadělí vám ochutnávku různých krajin. Více informací najdete na facebookové události.

Studentské organizace

Martina NOVOTNÁ

03.12.16

Atašé pro vědu a technologie z čínské ambasády podpořila rozvíjející se spolupráci s NTC