O Rakouské dny je stále větší zájem

Festival Rakouské dny, který pořádá katedra německého jazyka, je primárně určený pro učitele německého jazyka Plzeňského a Karlovarského kraje. V Rakouské knihovně v Plzni se letos sešel rekordní počet účastníků, zainteresovaných učitelů německého jazyka se zájmem o další vzdělávání.
Rakouské dny se letos odehrály 10. a 11. března v prostorách Rakouské knihovny. Workshopy rakouských expertů v oboru vyučování němčiny jako cizího jazyka se setkaly s velkým ohlasem, stejně tak jako bohatý doprovodný program (např. autorské čtení rakouské autorky Anny Kim, promítání krátkých rakouských filmů a návštěva Loosových interiérů).

Děkujeme za spolupráci Rakouskému ministerstvu pro vzdělávání, Rakouskému kulturnímu fóru v Praze a Studijní a vědecké knihovně Plzeňského kraje, děkujeme všem kolegům (učitelkám a učitelům němčiny) za účast a těšíme se opět na další ročník.

Kateřina MODRÁ

17.03.17

V centru robotiky proběhne Interdisciplinární studentská vědecká konference

23.05.17