Studenti a pedagogové ZČU se představí v soutěži Českého rozhlasu

Natáčení dvou dílů vědomostní soutěže ČRo Plus Vyzyvatelé proběhlo ve středu 19. dubna v Papírně, vysílat se budou v sobotu 22. a 29. dubna vždy od 9:30.
V soutěži vyzývají vždy dva studenti na „souboj“ svého vyučujícího, přičemž v jednom díle soutěží dva týmy, nejprve zvlášť, potom společně, tedy celkem proti sobě stojí dva pedagogové a čtyři studenti. Po úspěšných soubojích v Brně a Hradci Králové se soutěž přesunula do Plzně. Západočeskou univerzitu v ní reprezentují týmy z fakulty aplikovaných věd a fakulty ekonomické. Soutěžní klání moderuje Jiří Havelka, pro vítěze je připravena čtečka Kindle od společnosti Amazon.

Za fakultu ekonomickou usedl do soutěžní lavice její děkan Miroslav Plevný a také vedoucí katedry marketingu, obchodu a služeb Jan Tlučhoř. Čest pedagogů fakulty aplikovaných věd hájili Libor Váša z katedry informatiky a výpočetní techniky a Jiří Houška z katedry fyziky. Proti nim zasedli v každém díle čtyři studenti, tedy celkem osm studentů z obou uvedených fakult. A jak to celé dopadlo? Porazili vyučující ve vědomostech své studenty, nebo se mladí naopak nenechali zahanbit? Poslouchejte v sobotu 22. a 29. dubna vždy od 9:30 na ČRo Plus!

Galerie


Celouniverzitní

Kamila Kolářová

21.04.17


Výstava Afrika snů a skutečností po 70 letech je ke zhlédnutí na univerzitě


Fakulta ekonomická

53

02.06.17


Divadlo zve na zcela nový festival mladých muzikálových nadějí


Celouniverzitní

28

12.06.17


Katedra hudební kultury hostila brazilskou profesorku


Fakulta pedagogická

127

03.06.17