Nakoupit designové kousky můžete i na jaře

Oblíbený předvánoční Design Market, na kterém studenti fakulty designu a umění Ladislava Sutnara prodávají svá originální díla, se nově koná i na jaře. Od 2. do 12. května můžete přijít do Kulturky ZČU nakoupit originální dárky.
Dlouholetou tradicí se pyšní Design Market, který pořádá fakulta designu a umění každoročně před vánočními svátky. V letošním roce se poprvé uskuteční i jarní prodejní výstava. V prvních květnových dnech obsadí mladí umělci prostor Kulturky ZČU v Sedláčkově ulici v centru Plzně. Jarní novinkou je rozšířená otevírací doba, nakoupit můžete i o víkendu a ve svátek.Těšit se můžete na originální a neotřelé kousky – šperky, doplňky, jedinečné oděvy, tašky, keramiku, porcelán, ručně vyráběnou čokoládu, obrázky, pohlednice, plakáty nebo hračky. Aktuální informace o otevírací době, prodejcích a jejich zboží se můžete dozvědět na facebooku Kulturky a fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Kateřina Martínková

24.04.17

ELSA Plzeň nahlédla s plukovníkem Dvořákem do kriminalistiky 21. století

Studentské organizace