Zaměstnaci a studenti ZČU si mohou nechat změřit tělesné složení se slevou

Fakultní centrum zdraví má ve svém portfoliu nově unikátní přístroj InBody 370, pomocí kterého lze změřit tělesné složení. Díky němu je možné navrhnout změny v životním stylu, a tím pomoci například s efektivním hubnutím nebo nabíráním svalové hmoty.
Jedinečná technologie umožňuje nabídnout diagnostiku rozložení vody a tuku v organizmu včetně svalové hmoty a výpočtu bazálního metabolizmu. Výsledky lze navíc zpracovat do přehledného formátu, k němuž současně patří i vysvětlení a rady, jak se získanými informacemi správně naložit.
Pro zaměstnance a studenty ZČU nabízí fakulta zdravotnických studií šedesátiminutové měření s konzultací výsledků za podpory programu Body Vision za 250 Kč, každé následné patnáctiminutové kontrolní měření za 200 Kč.
Více informací najdete na stránkách Fakultního centra zdraví. Objednávat se můžete u Nikoly Konrádové na mailu: konradov@fzs.zcu.cz  či na telefonu 377 633 706 a 605 451 916.

Fakulta zdravotnických studií

Kateřina MODRÁ

13.09.17

Interpretace Jana Husa v českých filmech očima německé slavistky

Fakulta filozofická

14.11.17

Hokejová Bitva o Plzeň je tu!

14.11.17

ELSA Plzeň uspořádala pro studenty práv veletrh pracovních příležitostí

Studentské organizace

17.11.17