Škoda Auto zve studenty ZČU na dny otevřených dveří

Automobilka pro studenty technických oborů vysokých škol na listopad přichystala akci s názvem Škoda Day. Ta letos proběhne hned ve dvou dnech. První se zaměří na výrobu a logistiku, druhý odhalí nejnovější trendy týkající se budoucnosti vývoje elektriky a elektroniky vozů.

První Škoda Day s podtitulem Nažhavte se pro výrobu automobilů se uskuteční ve středu 15. listopadu. Jak název napovídá, bude tento den zaměřen na výrobu a logistiku. Během přednášek a workshopů se studenti seznámí s aktuálními tématy a trendy ze světa výroby a logistiky, nahlédnou pod pokličku výrobního procesu nového vozu, vyzkouší si školu hrou v Lean Centru a na vlastní oči uvidí, jak probíhají procesy ve slévárně a kovárně Škoda.

Druhý Škoda Day s podtitulem Pohání nás chuť vynalézat, který se uskuteční v pondělí 20. listopadu, studentům odhalí nejnovější trendy týkající se budoucnosti vývoje elektriky a elektroniky vozů, na kterých pracují zaměstnanci v technickém vývoji Škoda. Účastníci budou moci prozkoumat prostory nové válcové laboratoře, podívat se, jak probíhá testování nových modelů, či si vyzkoušet práci s moderními technologiemi ve virtuálním studiu.

Dle počtu zájemců plánuje automobilka na oba dva dny svozové autobusy, a to také z Plzně. Pro účast na akci je nutné co nejdříve vyplnit přihlašovací formulář.

Galerie


Celouniverzitní

Hana PRAŽÁKOVÁ

11.10.17


Velvyslankyně Mexika navštívila Západočeskou univerzitu


Celouniverzitní

30

19.07.18


Pohádkovou inscenaci doplnily barevné kostýmy od studentky FDULS


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

44

20.06.18


Zveme na čtvrteční koncert letních škol


Ústav jazykové přípravy

31

10.07.18