Fakulta strojní zve na přednášku Olgy Alexandrovny Momot

Olga Alexandrovna Momot, docentka Ústavu jaderné fyziky a technologií vzdělávacích programů Obninského institutu jaderné energetiky, vystoupí v pátek 27. října od 8:30 hodin v posluchárně EP 130 s přednáškou Technologie VVER - vývoj, bezpečnost, reference. Moderní ruské jaderné elektrárny s reaktory VVER-1200.

Olga Alexandrovna Momot se věnuje tématům jako jaderný palivový cyklus, jaderné právo, radiační hygiena a ekologie. Je autorkou více než 80 publikací o radioekologii a vyřazování jaderných zařízení z provozu. Obninského institut jaderné energetiky, kde působí, je pobočkou Národní výzkumné jaderné univerzity MIFI.

Přednáška se uskuteční v rámci předmětu Člověk a energie a bude tlumočena do češtiny.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni!

Fakulta strojní

Šárka Stará

26. 10. 2017

Seminář prozradí, jak hodnotí kvalitu v centru CEITEC MU