Miliardářem za 20 let? Petr Hrubý představí Broker Consulting

Přednáškový klub na čtvrtek 22. února přichystal setkání se zakladatelem miliardové společnosti se sídlem v Plzni.

Broker Consulting a.s. buduje Petr Hrubý už od roku 1998. Na chystané přednášce příchozí nejen seznámí s tím, jak se buduje a řídí společnost zařazená do největších finančních skupin v České republice, ale také společně se svým kolegou Petrem Fialou rozebere reálné případy milionových obchodů své firmy.

Novinkou tohoto Přednáškového klubu je možnost získat tříměsíční stáž ve společnosti Broker Consulting. Stačí organizátorům poslat CV a krátký motivační dopis. Následně budou vybráni nejvhodnější kandidáti pro nabízenou praxi.

Akce se koná 22. února od 17 hodin v budově Fakulty elektrotechnické v univerzitním areálu na Borech, místnost EP 208. Organizátoři upozorňují, že aula se ještě může změnit. Aktuální informace se zájemci dozví na facebooku.

Přednáška je přístupná komukoliv z řad studentů i veřejnosti. Vstupné je zdarma, kdo chce, může přispět libovolnou částkou.

Studentské organizace

Hana PRAŽÁKOVÁ

NTC seznámilo veřejnost s využitím biomechanického modelování lidského těla

Spolupráce Věda Úspěchy