Univerzitní knihovna předala do mateřské školy 400 darovaných knih

Během akce Daruj dětskou knihu vybrala Univerzitní knihovna přes neuvěřitelných 400 titulů. V úterý 27. února je zástupci knihovny předali Základní škole a Mateřské škole pro zrakově postižené a vady řeči v Plzni.

Akci knihovna uspořádala u příležitosti Mezinárodního dne darování knihy, který připadá na 14. února. Organizátory sbírky potěšilo, že čtenáři přinesli do knihovny zajímavé a čtivé tituly, které pomohou zpříjemnit dětem čas strávený ve školce, škole a družině. Již během předání měly děti neskrývanou radost.

Vzhledem k velkému ohlasu organizátoři plánují sbírku zopakovat i v příštím roce. Knihovna zároveň děkuje všem, kteří se letos zapojili.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

28. 02. 2018

Fakulta zdravotnických studií spolupořádala konferenci věnovanou vzdělávání v ošetřovatelství