Zbořte svým nápadem všechny bariéry. Máte na to tři minuty

Mluvíte anglicky a dokážete za pouhé tři minuty odprezentovat svůj výzkumný projekt, byznys plán nebo sociální iniciativu? Pak je jako pro vás stvořená mezinárodní soutěž The Falling Walls Lab.

České kolo soutěže proběhne 16. května v brněnském vědeckém centru Vida!. Vítěz tohoto celonárodního kola bude Českou republiku zastupovat na významné konferenci v Berlíně, jež se pravidelně organizuje v předvečer výročí pádu Berlínské zdi. Průběh loňského ročníku přibližuje krátké video. Uzávěrka přihlášek je prodloužena až do 25. dubna.

Prezentována myšlenka se může týkat čehokoliv, nápadům se meze nekladou. Přihlásit se tak může skutečně každý. Vítáni jsou studenti všech stupňů, včetně doktorandů a postdoktorandů. O vítězi rozhodne sedmičlenná porota složená z odborníků z různých oblastí.

Organizátorem akce je CEITEC, Německá ambasáda a Německá akademická výměnná služba (DAAD) Praha. Veškeré důležité informace naleznete na Facebooku pořadatele.

Hana PRAŽÁKOVÁ

11.04.18

VZLUSAT-1 již celý rok úspěšně plní úkoly ve vesmíru

Fakulta elektrotechnická