Nový akademický rok zahájí mše svatá u františkánů

Po bohoslužbě v kostele Nanebevzetí Panny Marie přijde na řadu setkání a občerstvení v prostorách blízké fary.

Emeritní biskup František Radkovský bude ve středu 3. října sloužit studentskou mši svatou Veni Sancte. Na bohoslužbu k zahájení nového akademického roku 2018/2019 zvou stejně jako před rokem Diecézní centrum mládeže Plzeň a křesťanský studentský klub Hora. „Pozvání přijal i pan rektor ZČU Miroslav Holeček, který v minulých letech vždy tuto akci navštěvoval,“ uvedl za organizátory Martin Vanáč.

Mše v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Františkánské ulici začne v 19 hodin. Ty, kteří ji navštíví, zvou pořadatelé také k setkání a občerstvení, jež bude bezprostředně po mši čekat v sále v 1. patře přilehlé fary. Více o klubu Hora čtěte na jeho webu

Foto: Milan Zahn

Pavel KORELUS

01. 10. 2018