Nový akademický rok zahájí mše svatá u františkánů

Po bohoslužbě v kostele Nanebevzetí Panny Marie přijde na řadu setkání a občerstvení v prostorách blízké fary.

Emeritní biskup František Radkovský bude ve středu 3. října sloužit studentskou mši svatou Veni Sancte. Na bohoslužbu k zahájení nového akademického roku 2018/2019 zvou stejně jako před rokem Diecézní centrum mládeže Plzeň a křesťanský studentský klub Hora. „Pozvání přijal i pan rektor ZČU Miroslav Holeček, který v minulých letech vždy tuto akci navštěvoval,“ uvedl za organizátory Martin Vanáč.

Mše v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Františkánské ulici začne v 19 hodin. Ty, kteří ji navštíví, zvou pořadatelé také k setkání a občerstvení, jež bude bezprostředně po mši čekat v sále v 1. patře přilehlé fary. Více o klubu Hora čtěte na jeho webu

Foto: Milan Zahn

Pavel KORELUS

01. 10. 2018

Němčina je budoucnost... Chceš se zlepšit?

Další vzdělávání Studenti Univerzita

Ústav jazykové přípravy

13. 02. 2020

Fakulta zdravotnických studií se připojila ke spolupráci na celosvětové kampani Nursing Now