Zveme na setkání Český jazyk a literatura – od teorie k praxi

Katedra českého jazyka a literatury Fakulty pedagogické Západočeské univerzity pořádá akci pro studenty a učitele.
Jak se vyvíjí náš jazyk, jak si stojí ve světě, jaké jsou současné trendy ve výuce? Na tyto i další otázky odpoví 6. listopadu setkání s názvem Český jazyk a literatura – od teorie k praxi. Od 13.30 hodin se uskuteční v budově Fakulty pedagogické ve Veleslavínově ulici (místnost VC 332) a zváni jsou studenti a pedagogové.

Připravena jsou řečnická vystoupení odborníků s tématy věnovanými nejen češtině, ale také inkluzi a komu svědčí. Setkání uzavře diskuze, do níž se bude moci zapojit každý. Setkání se koná v rámci projektu podporovaného městem Plzeň.

Více informací na přiloženém plakátu a tak ve videu.

Lenka Benediktová

31. 10. 2018

Odborníci z výzkumného centra NTC pomohou zajistit větší bezpečnost návštěvníků Techmanie

Spolupráce Tisková zpráva Veřejnost