Knihovna předala darované knihy do domovů pro seniory

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Díky studentům, zaměstnancům i veřejnosti se během akce Daruj knihu vybralo přes 1200 knih. Knihovna je předala 21. února do domovů pro seniory SeneCura SeniorCentrum Plzeň a Baculus - Domova poklidného stáří Vejprnice.
Akce Daruj knihu se na Západočeské univerzitě konala už potřetí a znovu s úspěchem. Univerzitní knihovna ji opět uspořádala u příležitosti 14. února, Mezinárodního dne darování knihy, a všechny potěšilo, že čtenáři do jejího hlavního sídla v kampusu na Borech i na pobočky v Plzni i Chebu přinesli zajímavé a čtivé tituly, které pomohou zpříjemnit seniorům čas. Počet knih předčil očekávání knihovníků - do domovů pro seniory tak knihovna mohla darovat přes 1200 titulů knih.

Fotografie z předání najdete na facebooku Univerzitní knihovny. "Pokud jste se nestihli letos zapojit, nezoufejte. Z akce se stala pěkná tradice, vzhledem k velkému zájmu ji knihovna zopakuje i napřesrok. Velký dík patří všem, kteří se letos do sbírky zapojili!" vzkazuje za knihovnu Jakub Pokorný.

Univerzitní knihovna

Pavel Korelus

25. 02. 2019

Na koncertě k 30. výročí sametové revoluce zazněly duchovní skladby českých autorů

Koncert Spolupráce Veřejnost

05. 11. 2019

Film After přivezl další ocenění. Tentokrát ze země vycházejícího slunce.

Absolventi Festival Úspěchy

14. 11. 2019