Fakulty strojní a elektrotechnická zvou na Večer otevřených dveří

Tisková zpráva Univerzita Veřejnost

Na čtvrtek 28. března připravily Fakulta strojní a Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni Večer otevřených dveří. Od 17 do 19 hodin zpřístupní výukové prostory a vybrané laboratoře. Uchazeči o studium i jejich rodiče budou mít možnost prohlédnout si budovy a získat všechny potřebné informace.

Protože na výběr vysoké školy mají vliv i rodiče, rozhodly se technické fakulty ZČU pozvat uchazeče také v podvečerních hodinách, aby si mohli prohlédnout výukové prostory i se svými rodiči nebo kamarády.

Na Fakultě strojní budou k vidění ukázky výrobků i nejrůznějších pokusů. Fakulta elektrotechnická nabízí prohlídky vybraných laboratoří.  Podobně jako během dne otevřených dveří se studenti i jejich rodiče mohou seznámit s nabízenými studijními programy, dozvědět se potřebné informace o studiu i o budoucím uplatnění absolventů přímo od členů vedení fakult.

Poprvé uspořádala večerní prohlídku pro zájemce o studium Fakulta aplikovaných věd v loňském roce. Letos tu večer otevřených dveří proběhl 7. března. Další dvě technické fakulty, tedy Fakulta strojní a Fakulta elektrotechnická, otevírají své prostory v podvečerních hodinách letos poprvé.

Na podání přihlášky mají uchazeči o bakalářské studium na technických fakultách ZČU ještě jeden až tři týdny. Fakulta elektrotechnická přijímá přihlášky k bakalářskému i magisterskému studiu do 15. dubna 2019, Fakulta strojní přijímá přihlášky k bakalářskému studiu do 15. dubna a k magisterskému studiu do 31. května. Na Fakultu aplikovaných věd se lze hlásit k bakalářskému studiu do 31. března a k navazujícímu magisterskému studiu do 8. června.

Šárka Stará

25. 03. 2019

Novinář a redaktor Jindřich Šídlo vystoupil na Fakultě filozofické

Beseda Přednáška Univerzita

Fakulta filozofická

13. 05. 2019

Ještě je šance přihlásit se na Mezinárodní letní jazykovou školu!

Další vzdělávání Studenti Veřejnost

Ústav jazykové přípravy