Zaměstnanci se seznámili s informačním systémem hodnocení akademických pracovníků

Seminář Zaměstnanci

Ve dnech 10. - 11. dubna se na ZČU uskutečnilo školení zaměstnanců v informačním systému pro hodnocení akademických pracovníků (IS HAP).

Školit přijeli tvůrci uvedeného systému z Univerzity Palackého v Olomouci - Jana Talašová a Pavel Holeček.

Na Západočeské univerzitě tento informační systém, který je nástrojem pro hodnocení akademických a vědecko-výzkumných a vývojových pracovníků, využívají od roku 2018 fakulty ekonomická, filozofická a strojní. V letošním roce se k němu rozhodly připojit také fakulty pedagogická, designu a umění Ladislava Sutnara, výzkumné centrum NTC a Ústav jazykové přípravy.

Zavádění informačního systému pro hodnocení akademických pracovníků na ZČU je podpořeno z projektu ESF Západočeské univerzity v Plzni.

Šárka Stará

15. 04. 2019

S Univerzitním upírem přišlo darovat krev 82 dárců

Studenti Tisková zpráva Veřejnost