Ještě je šance přihlásit se na Mezinárodní letní jazykovou školu!

Další vzdělávání Studenti Veřejnost

Zvažujete, co podniknout v červenci? Pojďte se bavit anglicky, francouzsky, italsky, německy, španělsky, rusky, čínsky nebo cizinci česky, a to jeden, dva nebo nejlépe tři týdny na ZČU v Plzni. A bavit se znamená nejen rozšiřování slovní zásoby a upevňování gramatiky, ale i fajn zábavu se zahraničními lektory a studenty. Lhůtu pro podání přihlášek prodlužujeme do konce května, volná místa však rychle ubývají.

Mezinárodní letní jazyková škola nabízí kurzy různého zaměření pro všechny věkové kategorie od šesti do sta let v délce jednoho, dvou nebo tří týdnů. V kurzech mohou studenti ZČU získat dva až šest kreditů. Dětské kurzy nabízejí pestrý program a jejich předností je celodenní kontakt dítěte s rodilým mluvčím. Studenti VŠ, SŠ i děti platí sníženou cenu. Na zámku v Nečtinech se týden či dva budou učit angličtinu i němčinu děti i mládež. Týdenní intenzivní kurzy všeobecné i obchodní angličtiny nebo odpolední jazykové kurzy vyhovují časově vytíženým lidem. V rámci letní školy je možné připravit se i na mezinárodně uznávanou jazykovou zkoušku FCE či absolvovat metodický kurz pro učitele angličtiny.

Slavíme 30. ročník letní školy, takže nudy ve školních lavicích se bát nemusíte. Z doprovodného programu nás čeká například zahajovací koncert s Garyho Hausbotem na schodech knihovny, odpolední a víkendové výlety, exkurze, sport, večerní párty. Zapojte se i vy do pestré mezinárodní  společnosti mezinárodní letní jazykové školy na ZČU v Plzni!  

Na podání přihlášek je čas do konce května. Podrobné informace a přihláška je na webu MLJŠ.

Galerie


Ústav jazykové přípravy

Barbora ULDRYCHOVÁ

20. 05. 2019


Fakultu právnickou ZČU povede Stanislav Balík

Studium Tisková zpráva Univerzita

Fakulta právnická

14. 10. 2019

Ohlédnutí za Letní školou mechaniky kompozitních materiálů

Další vzdělávání Spolupráce Univerzita

Fakulta aplikovaných věd

11. 10. 2019

Ovládněte základy německého účetnictví

Další vzdělávání Spolupráce Studenti

Celouniverzitní

03. 10. 2019