Výzkumníci Fakulty elektrotechnické rozvíjí spolupráci s UMPEDAC University of Malaya

Přednáška Spolupráce Věda

Západočeská univerzita jedná o vzájemné spolupráci mezi Regionálním inovačním centrem elektrotechniky (RICE) FEL a centrem UMPEDAC University of Malaya z Malajsie.

Doktor Hang Seng Che z University of Malaya přijal pozvání Fakulty elektrotechnické a na vyzvané přednášce 31. července prezentoval své znalosti na téma "Fault tolerant control of multiphase induction machines" pro akademiky, výzkumníky a studenty FEL.

Mezi jeho výzkumné zájmy patří vícefázové stroje a pohony, řízení odolné proti chybám a převodníky výkonové elektroniky pro aplikace obnovitelné energie. Kromě toho, že je akademickým vědcem, se doktor Che aktivně podílí na průmyslových projektech, zejména v oblasti energetického auditu a infrastruktury nabíjení elektrických vozidel.

Součástí návštěvy byla i exkurze do Kralovic, kde se Hang Seng Che mohl seznámit se zařízením pro kompenzaci zemních poruch.

Fakulta elektrotechnická

Iveta Pangrácová

31. 07. 2019

Film After přivezl další ocenění. Tentokrát ze země vycházejícího slunce.

Absolventi Festival Úspěchy

14. 11. 2019