Den pracovních příležitostí na Fakultě zdravotnických studií

02 October

2. října, 09:00

FZS ZČU, Husova 11

Absolventi Spolupráce Studenti

Hledání, ať už jakékoliv, má vždy svá úskalí. O to více, jedná-li se o hledání budoucího povolání. Rozhodnout se, kde podepsat pracovní smlouvu, není nikdy jednoduché. Proto se Fakulta zdravotnických studií ZČU rozhodla svým studentům pomoci a pozvala celou řadu perspektivních zaměstnavatelů v pozici vystavovatelů. Představí svá pracoviště a budou studentům k dispozici pro případné otázky.

Určeno pro: studenti

Den pracovních příležitostí se bude v prostorách Fakulty zdravotnických studií ZČU konat od 9:00 do 15:00 hodin. Půjde o prezentační výstavu pro studenty, kterým vystavovatelé představí možné budoucí pracovní uplatnění. Studenti tak získají jedinečnou příležitost položit správné otázky správným lidem.

Vystavovatelé pro letošní rok jsou následující: FN Plzeň, Nemocnice Plzeňského kraje a.s., Mulačova Nemocnice – Privamed, Karlovarská nemocnice, Chebská nemocnice, Ústav pro o péči o matku a dítě v Podolí, Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, Svaz léčebných lázní ČR, Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Jáchymov. Otto Bock - Protetika Plzeň, Domovinka, Czech Us (pracovní stáže v USA a světě).

„Jsou srdečně zváni studenti všech ročníků a oborů. Akce cílí především na ty studenty, kteří budoucí zaměstnání hledají  nebo se ještě rozhodují. Studenti budou mít možnost zeptat se zástupců jednotlivých vystavovatelů a získat konkrétní odpovědi na své dotazy. Během akce budou probíhat prezentace vystavovatelů,“ uvedla k akci proděkanka pro vnitřní a vnější vztahy Fakulty zdravotnických studií ZČU Blanka Rybnerová.

Fakulta zdravotnických studií

Alena Lochmannová