Možnost stáží a studia v zahraničí je pro studenty FEL opět o něco pestřejší

Spolupráce Studenti Studium

Fakultu elektrotechnickou ZČU navštívily 22. ledna zástupkyně Korejské jaderné asociace (Korean Nuclear Association - KNA), aby nabídly studentům otevřenou spolupráci v oblasti jaderného vzdělávaní, vědy a výzkumu.
Státní nezisková organizace KNA zajišťuje spolupráci v oblasti jaderné energetiky. Její zástupkyně Choriog Kim a Yeeon Doo přijely do Plzně představit řadu dlouhodobých i krátkodobých stáží ať už na bakalářské, magisterské nebo doktorské úrovni.

KNA také nabídla nejen možnost přednášek expertů v oblasti jaderného vzdělávání, ale i velmi zajímavé vzdělávací materiály. Technické fakulty Západočeské univerzity (Fakulta elektrotechnická, Fakulta aplikovaných věd a Fakulta strojní) představily asociaci studijní programy, možnosti studia zahraničních studentů a také výsledky vědy a výzkumu z oblasti jaderných technologií.

Můžeme se tedy těšit na další březnové setkání, které opět podpoří tuto skvěle se rozvíjející mezinárodní spolupráci.

Fakulta elektrotechnická

Kateřina Steinerová

31. 01. 2020

Jak na výrobu a údržbu roušky