Menza na Borech znovu otevírá, zatím jen v omezeném provozu

covid-19 Studenti Zaměstnanci

Menza Západočeské univerzity bude od pondělí 18. května opět vydávat obědy. Zaměstnancům a studentům garantuje mezi 11. a 14. hodinou výběr ze dvou jídel.

Zaměstnanci i studenti Západočeské univerzity mohou od pondělí 18. května opět chodit na obědy do menzy na Borech. Musí se ovšem řídit pravidly omezeného provozu, která platila i před uzavřením menzy 16. března.

Strávníci tedy musí dodržovat rozestupy podle připraveného rozmístění stolů a počítat s tím, že kapacita menzy je menší než obvykle. Obědy se budou vydávat vždy od 11 do 14 hodin, přičemž výběr ze dvou jídel je garantován po celou tuto dobu a není tedy nutné přicházet na oběd už úderem jedenácté hodiny, aby se před menzou netvořily fronty.

Znovuotevření menzy na Borech souvisí s postupným uvolňováním opatření proti šíření koronaviru, neboť už od 11. května se mohou studenti účastnit prezenční výuky v patnáctičlenných skupinách. Menza v Kollárově ulici prozatím zůstává uzavřena.

Pavel KORELUS

15. 05. 2020

Student vytvořil první únikovou hru pro MS Teams. Svoje znalosti a nápady sdílí s tisíci učiteli

Studenti Tisková zpráva Veřejnost