Projektové centrum nabízí semináře pro zaměstnance i informace o projektech

Seminář Univerzita Zaměstnanci

Sledujte Projektové centrum ZČU na facebooku a dozvíte se více.

Pokud vás zajímají projektové výzvy, chcete pomoci s jejich administrací a naučit se, jak správně postupovat, sledujte v létě založený facebookový profil Projektového centra ZČU. Právě tyto informace tam totiž můžete najít.

Projektové centrum zajišťuje administraci projektů řešených na ZČU. Poskytuje podporu řešitelům projektů, zajímá se o možnosti získání projektů nejen v ČR, ale i na mezinárodní úrovni a předává informace součástem Západočeské univerzity.

„Zaměstnance ZČU zveme na užitečné semináře, jakými budou například seminář Jak psát implementaci v projektech Horizont 2020 a Horizont Evropa, který se bude konat 14. září, nebo Seminář pro žadatele o projekty Erasmus+ a fondy EHP 21. září,“ říká za Projektové centrum Lucie Benešová.

Návštěvníci facebookového profilu se ale dočkají také aktuálních informací o nových výzvách na projekty nebo zajímavostí ze světa vědy a výzkumu.

Pavel KORELUS

08. 09. 2020

Fakulta elektrotechnická se podílí na vývoji softwarové aplikace pro návrh textilií

Spolupráce Úspěchy Věda