Krajská environmentální konference pro pedagogické pracovníky

24 September

24. září, 08:00

Konference Univerzita Věda

Učitelé environmentálních předmětů všech typů škol, ale i další pedagogičtí pracovníci či studenti mají možnost zúčastnit se tradiční environmentální konference, kterou spolupořádá Fakulta pedagogická.

Vstup: po registraci
Kontakt: traxmani@cbg.zcu.cz

Téma letošního ročníku konference je Co musíme udělat jinak v souvislosti s globální změnou. Z důvodů zhoršující se epidemiologické situace se konference tentokrát neuskuteční v zoologické zahradě města Plzně, ale proběhne online. Přenos přes youtube kanál budou moci sledovat registrovaní účastníci.

Veškeré informace o letošní krajské environmentální konferenci pro pedagogické pracovníky najdou zájemci na webových stránkách ZOO Plzeň či se mohou informovat u organizátorů konference na emailu traxmani@cbg.zcu.cz.

Klára Vočadlová

24. 09. 2020, 08:00

30 November
Přednáška Univerzita Veřejnost