Právě probíhá Joint Conference 2020

Konference Veřejnost

Letošní ročník tradiční akce Joint Conference 2020, tedy 24. ročník konference Informačních systémů v zemědělství a lesnictví (ISAF), 13. ročník Geomatiky v projektech a 5. výroční konference asociace Plan4All, změnil vzhledem k celosvětové situaci formát.

V průběhu měsíce října a listopadu budou v sekci Program na stránkách konference přibývat odkazy na video příspěvky tematicky rozdělené do sekcí Zemědělství, Doprava, Kulturně-historická a Technologie, které budou umístěny na Plan4All HUBu. U každého z nich bude po registraci do Plan4All HUBu možno diskutovat, a to až dne závěrečného webináře COVID-19 INSPIRE Hackathon 2020 19. 11. 2020, který konferenci tematicky uzavře. Program webináře k příspěvkům konference bude upřesněn na základě došlých dotazů.

Další informace a příspěvky budou organizátoři postupně zveřejňovat na stránkách konference.

Fakulta aplikovaných věd

Pavel Hájek

08. 10. 2020

Západočeská univerzita má tři nové profesory