Konference Učitel IN letos proběhne online

Další vzdělávání Konference Veřejnost

Konference Učitel IN, setkání učitelů, studentů a všech, kteří mají zájem o problematiku smysluplného využití ICT ve vzdělávání, proběhne v letošním roce on-line. Srdečně zveme všechny pedagogy i studenty Fakulty pedagogické ZČU v Plzni.

Šestý ročník konference, který je naplánovaný na sobotu 10. října 2020, se s přihlédnutím k současné epidemiologické situaci uskuteční on-line na platformě ZOOM. I letos se tak můžete těšit na přednášky a webináře odborníků a pedagogů, kteří využívají možností moderních technologií ve vzdělávání a podělí se o své zkušenosti.

Konference nabídne devět webinářů a dvě hlavní přednášky. Vyzkoušíte si možnosti distanční výuky v MS Teams, kreativní vzdělávací platformu SeeSaw nebo moderní nástroj pro hudební vzdělávání Charanga.

V úvodní přednášce představí Ludvík Zimčík svou práci své Školy Březová. Unikátní vzdělávací instituce z moravsko-slovenského pomezí ukazuje, že i malá škola může být vstřícná vzdělávacím potřebám nastupujících generací a může efektivně využívat informačních a komunikačních technologie.

Konferenci uzavře komentované promítání ukázek z filmu V síti s Václavem Píseckým. Tento dokumentární film odkrývá nebezpečný svět sexuálních predátorů, ve kterém se mohou velmi snadno ocitnout děti na internetu. Václav Písecký je jedním z kriminalistů, kteří se dlouhodobě věnují prevenci v oblasti bezpečnosti na internetu, a jednotlivé kauzy, které dokument V síti otevřel, přímo vyšetřuje.

Celý program a přihlášku naleznete na webu konference.

Fakulta pedagogická

Jakub Truneček

09. 10. 2020


Vyšel časopis ZČU&budoucnost

Studenti Univerzita Zaměstnanci

Celouniverzitní

06. 01. 2021

Počítačový program vrací lidem jejich hlas

Spolupráce Úspěchy Zaměstnanci

Fakulta aplikovaných věd

18. 01. 2021

Na Fakultě zdravotnických studií skončil projekt Pohybová aktivita při zdravotním postižení

Další vzdělávání Sport Veřejnost

Fakulta zdravotnických studií

05. 01. 2021