AIESEC zve na setkání s firmami

Further Education Cooperation Students

Bussines Forum ZČU je nový online projekt od studentů pro studenty.

Plzeňská pobočka studentské organizace AIESEC připravuje hned tři příležitosti pro studenty, které zajímá podnikání nebo se prostě rádi dozvědí něco nového. Série online workshopů nazvaná Bussines Forum ZČU je v listopadu z pohodlí domova třikrát seznámí s tím, jak funguje známá firma.

Zapojil se autobusový dopravce FlixBus, společnost Avast, která se zabývá počítačovou bezpečností, a společnost Slevomat, která provozuje stejnojmenný slevový portál.

„Business Forum je nový online projekt, který se skládá ze tří na sebe navazujících interaktivních workshopů, jež bude předávat každý týden jedna z firem. Workshopy se budou konat 12. 11., 19.11. a 26.11. vždy od 16.00 a potrvají přibližně 90 minut,“ říká za AIESEC Jakub Šindelář a zve studenty: „Tímto způsobem můžete přijít do kontaktu se známými firmami, získat praktické zkušenosti v oblasti vlastního růstu a případné nastínění své pracovní budoucnosti.“

Více informací včetně odkazu na registraci najdou studenti na facebookové stránce projektu.

University-wide

Pavel KORELUS

04. 11. 2020

University of West Bohemia Among Top 7 Czech Universities in Terms of Sustainable Development