ARABFEST Praha

19 November

19. listopadu, 01:00

Absolventi Studenti Veřejnost

Na plzeňský Festival arabské kultury, který se letos v říjnu uskutečnil online, navazuje ARABFEST pražský. I ten se bude konat ve virtuálním prostředí, a to od 19. do 23. listopadu.

Vstup: zdarma

Festival organizují studenti a absolventi Západočeské univerzity ve spolupráci se studentským spolkem Madžlis z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a Společností česko-arabskou. Letos organizátoři spojili síly také s festivalem Nad Prahou půlměsíc. Návštěvníci se mohou těšit na kurz arabštiny, tematický kvíz, odborné a cestovatelské přednášky či workshop osobnostního rozvoje,a to vše na jednom místě, online.

Virtuální program s podtitulem Ke hvězdám navazuje na plzeňský festival a návštěvníci se skrze Facebook a Youtube kanál ARABFESTU mohou připojit k nejrůznějším akcím. Jejich detailní výčet je zveřejněn na webu, Facebooku a Instagramu.

Organizátoři zvou například na následující události: V sobotu 21. listopadu se od 14 do 16 hodin můžete těšit na Sobotní přednáškování, od 17 hodin zájemce čeká Nora Noor Workshop - Personality development through dreams and wishes a ve 20 hodin začne DJ Online Set: DJ Egy. V neděli 22. listopadu v 18 hodin přijde na řadu povídání s Vladimírem Váchalem O cestě po Súdánu a v pondělí 23. listopadu od 18 hodin si zájemci mohou vyzkoušet Online kvíz Ke hvězdám.

Šárka Stará

19. 11. 2020, 01:00

17 March
Další vzdělávání Studenti Univerzita