Zámek Nečtiny otevírá výdejní okénko a nabízí sváteční menu až domů

Univerzita Veřejnost

Školicí a ubytovací zařízení Západočeské univerzity na zámku v Nečtinech sice zůstává kvůli aktuální epidemické situaci uzavřeno, nicméně od pátku 2. dubna začne poskytovat alespoň některé své služby.
Turisté ani nikdo jiný se přímo do nečtinského zámku nepodívají, ale při návštěvě tamního parku se budou moci nechat obsloužit z výdejního okénka a vzít si jídlo či pití s sebou na cestu. „Okénko bude otevřené vždy o víkendech od 13:00 do 18:00 hodin,“ říká ředitelka zařízení Štěpánka Špilerová.

Novinkou je také sváteční menu zámku Nečtiny (viz níže), které si může objednat kdokoliv z Plzně-města, Plzně-severu a po domluvě také ze sousedního Karlovarska. „Menu s rozvozem zdarma doručíme až domů. Bližší informace získají zájemci na telefonním čísle 601 375 401 nebo na webu www.zameknectiny.cz,“ dodává ředitelka.

Pavel KORELUS

30. 03. 2021

Západočeská univerzita má nový intranet

Studenti Univerzita Zaměstnanci