ZČU je opět držitelem Erasmus Charter for Higher Education

Students University Employees

Západočeská univerzita v Plzni vloni požádala Evropskou komisi o udělení listiny Erasmus Charter for Higer Education na další programové období do roku 2027, uspěla a může se dále zapojovat do projektů Erasmus+.

Úspěšné získání listiny Erasmus Charter for Higer Education je podmínkou zapojení do jakéhokoliv projektu v rámci programu Erasmus+. ZČU tento dokument, podrobněji popsaný na webu Evropské komise, obdržela na jaře letošního roku.

Nové programové období Erasmus+ (2021-2027) oficiálně zahájila evropská komisařka pro vzdělávání, kulturu, mládež a sport Mariya Gabriel na tiskové konferenci 25. března 2021. ZČU se již tradičně zapojuje do projektů všech klíčových aktivit programu Erasmus+.

Další informace k novému období programu Erasmus+ jsou uvedeny na webu Domu zahraniční spolupráce.

International Office

Jana Ovsjanniková

15. 04. 2021

RICE Research Center Develops Unique Technology for Plastics Separation