Plzeňáci Plzeňákům

Koncert Univerzita Veřejnost

Filmový štáb z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara obsadil spolu s umělci z různých odvětví v sobotu 17. dubna obě budovy Divadla J. K. Tyla. Natáčel se tam pořad s charitativním přesahem Plzeňáci Plzeňákům, který připravil městský obvod Plzeň 3 ve spolupráci s Divadlem J. K. Tyla a naší fakultou.

Hlavním motivem celé akce bylo poděkovat všem v první linii, přinést zábavu prostřednictvím vystoupení plzeňských kapel, umělců a herců a v neposlední řadě pomoci lidem v nouzi. Celý online přenos byl pro všechny zdarma a začal v neděli 25. dubna v 18:00 hodin, kdy měl svoji premiéru na FB Městského obvodu Plzeň 3, na webovém portálu plzen.cz a na Plzeň TV.

Záznam můžete zhlédnout po dobu následujících tří měsíců na YouTube kanále Městského obvodu Plzeň 3. Během tohoto období je také možné přispět na transparentní účet Diecézní charita Plzeň.

Pod vedením pedagoga ateliéru Multimédií, Lukáše Kellnera, se na akci podíleli tito studenti/absolventi:
Kamera: Denisa Jurášová, Jan Příhoda, Onuralp Yildiz, Vít Trunec
Zvuk: Ondřej Líbal
Světlo: Jakub Nosek
Asistent postprodukce: Aneta Berndhardtová

Foto: Irena Štěrbová (DJKT)

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

26. 04. 2021

Nový e-shop univerzitního vydavatelství

Studenti Univerzita Zaměstnanci

Univerzitní knihovna

06. 12. 2021