Absolventi i partneři ZČU se setkali na Společenském večeru

Absolventi Tisková zpráva Univerzita

Návštěvníci akce si vyslechli slovo rektora ZČU i emeritních rektorů a zhlédli vystoupení všech souborů Divadla J. K. Tyla.

Na Slavnostní zasedání Vědecké rady ZČU navázal ve středu 10. listopadu Společenský večer ke 30. výročí založení ZČU, který univerzita připravila pro své absolventy, partnery a další hosty. V budově Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara je přivítal rektor Miroslav Holeček a pozdravili je také dva emeritní rektoři Zdeněk Vostracký a Josef Průša.

Program zahájil sbor Pilsen Voice a pak už univerzitě k jejím kulatinám poblahopřály formou hudebních, tanečních a činoherních ukázek ze svého repertoáru všechny soubory Divadla J. K. Tyla. Po ukončení oficiální části večera prostory Sutnarky zaplnily jazzové a swingové melodie v podání kapely One Dollar Jazz, tvořené mimo jiné absolventy a studenty ZČU.

Po celý večer měli hosté možnost prohlédnout si výstavu 30 let Západočeské univerzity v Plzni.

Šárka Stará

11. 11. 2021

Workshop na FEL ukázal možnosti spolupráce mezi ZČU a společností O2

SmartCAMPUS Spolupráce Věda