Studentské hnutí za solidaritu hledá koordinátory pro plzeňskou pobočku

Nově vzniklá platforma fugující při Univerzitě Karlově se snaží napříč celou Českou republikou spojit nejen studenty, ale všechny, jimž není situace uprchlíků lhostejná a chtěli by se připojit k pomoci.

V pondělí 9. května od 11 hodin zve Studentské hnutí za solidaritu všechny zájemce o problematiku migrace na společné setkání v Plzni. Vítáni jsou nejen dobrovolníci, kteří mají zkušeností z Balkánu nebo detencí, ale také zájemci o vznik plzeňské pobočky této organizace, již by pomohli s jejím vznikem v Plzni.

Studentské hnutí za solidaritu chce díky pořádáním besed na SŠ, přednášek na VŠ a různých kulturních akcí otevírat téma migrace a uprchlictví v širší perspektivě. Více informací na webu organizace.

Veškeré dotazy nejen k plzeňskému setkání můžete směřovat na Kristýnu Boháčovou na mail: kristyna.bohacova@gmail.com

Kateřina MODRÁ

03.05.16

Student FEL Filip Forejtek bude bojovat na olympiádě v Jižní Koreji

Fakulta elektrotechnická

06.02.18

Karel Šimka z právnické fakulty se stal Právníkem roku 2017

Fakulta právnická

12.02.18

Jaká by měla být strategie ZČU při zavádění flexibilních forem vzdělávání?

31.01.18