Startup Voucher nabízí podporu inovativním projektům

Soutěž Studující Zaměstnanci

Startup Voucher - open call pro inovativní businessy je jedinečná příležitost k získání podpory pro svůj startup s mezinárodním přesahem. Registrace nových projektů trvá do 9. října.

Loni se do soutěže Startup Voucher přihlásilo bezmála 90 projektů, letos mají organizátoři společně s partnery ze Slovenska a Polska ambice úspěch posunout ještě dále. Mnoho z přihlášených projektů bude mít příležitost nejen soutěžit, ale rozvíjet potřebné startupové know-how a poznat a propojit se navzájem, což je také úlohou vznikající iniciativy CEE Startup Network.

Partneři Moravskoslezský kraj, Slezské vojvodství a Žilinský kraj se rozhodli využít úzkých geografických, obchodních i kulturních vazeb a najít způsoby, jak podpořit nové projekty, aby se staly úspěšnými startupy s mezinárodním přesahem, protože světové značky nevznikají pouze v hlavních městech. Nyní se plně testuje společná verze soutěže Startup Voucher – open call pro inovativní businessy. 

Přihlásit se může kdokoliv s projektem ve fázi nápadu, prototypu nebo 1. platícího zákazníka, soutěž není tematicky ani geograficky omezená.

Vyhrát lze finanční injekci ve výši až 20 000 EUR, využití laboratoří a sdílených kanceláří, kontakty na experty napříč třemi regiony ve třech státech, služby šité na míru pro scaleup jejich podnikání a lákavé partnery, kteří nabízí speciální finanční ceny nebo služby nad rámec soutěže.

Více se dozvíte na webu CEE Startup Network.

Galerie


Boost Up

26. 09. 2022