PRVÁKOVINY aneb jak úspěšně proplout prvním ročníkem

Budoucí prváci, zbystřete! Je tu akce, která vám pomůže se na univerzitě zaklimatizovat a najít přátele ještě před vypuknutím semestru.

Možná v tuhle chvíli ještě neřešíte, vedle koho budete sedět v září na přednáškách, a je vám zatím jedno, s kým budete chodit do menzy na jídlo. Brzy ale zjistíte, že při hledání té správné budovy, kde probíhá výuka, by se vám kontakt na někoho staršího a zkušenějšího hodil. Nemluvě o tom, jak by bylo fajn, kdyby vám byla známá alespoň jedna z tváří, které budete míjet na chodbách školních budov.

Nečekejte, až začne školní rok a bude padat listí! Přihlaste se na PRVÁKOVINY - třídenní akci pro všechny studenty prvních ročníků na ZČU. Máte tak jedinečnou příležitost poznat budoucí spolužáky, získat cenné rady a tipy od starších studentů a v neposlední řadě zjistít, jak to nejen na univerzitě chodí. Těšit se můžete na teambuildingové aktivity, sportovní hry a naučné workshopy zaměřené na seberozvoj, chybět nebudou ani večerní párty a posezení u táboráku.

Zúčastněte se 16. - 18. 9. 2016 PRVÁKOVIN a užijte si svůj studentský život od začátku naplno! Bližší informace sledujte na Facebooku. Pořádá studentská organizace AIESEC.

Galerie


Studentské organizace

Kamila Kolářová

02.08.16


Ministr financí přijede přednášet na ekonomickou fakultu


Fakulta ekonomická

529

21.03.17


Peter Besl z Univerzity v Řezně bude přednášet na filozofické fakultě


Fakulta filozofická

27

17.03.17


Na Sutnarce proběhlo česko-bavorské setkání


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

108

15.03.17