Studenti trénovali, jak uspět ve výběrovém řízení

Katedra financí a účetnictví fakulty ekonomické v rámci spolupráce se světovou profesní organizací ICAEW (Institute of Chartered Accountants in England and Wales) uspořádala 20. října interaktivní workshop pro studenty pod názvem Commercial Awareness Session.

Co je to vlastně Commercial Awareness a jakou roli hraje v budoucí kariéře? Jedná se o klíčovou kompetenci, která se stává jedním z rozhodujících faktorů při výběrových řízeních v prestižních společnostech. Studenti si proto v průběhu workshopu otestovali a trénovali tuto kompetenci při řešení zadaných úkolů pro konkrétní globální světoznámou společnost. Celkem šest týmů soutěžilo o prokázání nejlepší Commercial Awareness. Vítězný tým byl odměněn hodnotnými dary od zástupkyně organizace ICAEW.

Tímto naše spolupráce s ICAEW byla odstartována a v blízké době se můžeme těšit na další zajímavé společné akce.

Fakulta ekonomická

Jiří Preis

16.11.16

Okolnosti sarajevského atentátu přiblíží přednáška Jaroslava Valkouna