Využití cloudových modelů v prostředí Microsoft Azure představí nový webinář

Ve čtvrtek 15. prosince od 17 hodin se pro všechny zájemce o práci s cloudovou platformou Microsoft Azure otevře webinář, který povede zkušený lektor, senior consultant ze společnosti Unicorn Systems Petr Puš.

Platforma Microsoft Azure je základem pro tvorbu mnoha moderních aplikací. Webinář účastníky provede dostupnými cloudovými modely, poskytne přehled dostupných služeb v Microsoft Azure a s vybranými službami Azure seznámí podrobněji. Vstup do webináře bude přístupný 15. prosince od 16.50 na této adrese. Webinář je určen široké veřejnosti, včetně studentů a absolventů ZČU. Účast je zdarma po předchozí registraci.

Více informací najdete na stránkách Ústavu celoživotního vzdělávání ZČU.

Kateřina MODRÁ

06.12.16

Fakulta filozofická pořádá mezinárodní afrikanistickou konferenci

Fakulta filozofická