Ubytujte u sebe zahraničního stážistu

Studentská organizace AIESEC Pilsen nabízí těm, kteří chtějí zažít exotiku i v lednu, aniž by museli opouštět teplo domova, účast na projektu BeHOST, který spočívá v hostování zahraničního stážisty u vás doma.

Účastí v projektu BeHOST získáte možnost poznat někoho nového, ale také si procvičit svoji angličtinu či znalost jiného jazyka, dozvědět se nové informace o cizí zemi, kultuře a zároveň  ukázat, jak se žije v České republice.

Studentská organizace AIESEC Pilsen poskytuje příležitost k získání nových kontaktů, nezapomenutelných zážitků a možnost mezikulturního poznání prostřednictvím zahraničních stáží nebo hostování stážistů.

Více informací najdete na stránkách AIESEC anebo na mailu: eliska.svobodova@aiesec.cz .

Studentské organizace

Martina NOVOTNÁ

19.12.16

Odborníci ze ZČU se podíleli na mapě dopravní intenzity Plzně