ELSA Plzeň pořádala tradiční Právnickou snídani

V úterý 10. října proběhla v kulturní klubovně Kulturka ZČU Právnická snídaně, již uspořádala sekce pro semináře a konference studentské organizace ELSA Plzeň.
Štrúdly, pomazánky, šneci, cupcaky, zelenina, ovoce a samozřejmě čaj a káva – to vše naplnilo stoly Kulturky krátce před devátou hodinou ráno. Zhruba ve stejné době zaplnili židle poblíž studenti z právnické fakulty. Vedle sebe zde usedli jak prváci, tak i studenti vyšších ročníků.

Vlastnoručně vyrobené jídlo rychle zmizelo, avšak účastníci setkání se rozešli až dlouho poté. Po celou dobu si akce zachovala přátelskou a komorní atmosféru. Všichni, jež se setkání nemohli zúčastnit, mohou nahlédnout alespoň do fotogalerie.

Studentské organizace

Pavel Vevera

11.10.17

Sportovně zaměření studenti se mohou hlásit do sportovní reprezentace Western Stars