Studenti a zaměstnanci ZČU startují na Škoda FIT půlmaratonu se slevou

Tým Škoda FIT půlmaratonu, který proběhne 30. září, ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni připravil pro sportovně založené studenty a zaměstnance ZČU slevu na startovné ve výši 100 Kč.

Běháte? Skvěle! Registrujte se už nyní na Škoda FIT půlmaraton, do konce dubna navíc za zvýhodněné startovné 390 Kč pro jednotlivce. Po započtení slevy tedy můžete vyrazit na jednu z nejkrásnějších tratí v České republice jen za 290 korun. Jak slevu získáte? Stačí se registrovat přes online formulář a před zaplacením startovného zadat kód SLEVA10018.

Zaskočila vás délka tratě? Můžete běžet půlmaratonskou štafetu společně se svými přáteli. Vyberte si štafetu 2 x 10 km nebo 4 x 5 km. Podrobnosti naleznete na webu.

Pokud ještě potřebujete vyladit běžeckou formu, můžete se zdarma zúčastnit pravidelných tréninků. Ten nejbližší se koná ve středu 28. března od 18 hodin ve Štruncových sadech. Netušíte, co vás čeká? Přečtěte si program tréninku.

Třetí ročník půlmaratonu se uskuteční letos na podzim, konkrétně v neděli 30. září. Hlavní závod dne bude vypsán na tradiční půlmaratonskou vzdálenost 21,097 kilometru. Trať vede historickým centrem a středem Plzně, běžci se podívají do areálu Škodovky, zamíří do Borského parku a do okolí plzeňských řek, odkud se následně vrátí zpět na náměstí Republiky. Připraven bude také rodinný běh, dětské běhy a bohatý doprovodný program. Více prozradí facebooková událost.

Pokud nechcete přijít o nejnovější informace, sledujte Škoda FIT půlmaraton na webu, Facebooku a Instagramu.

Hana PRAŽÁKOVÁ

22.03.18

Studenti a akademici opět poměří síly při Běhu s rektorem

11.04.18